Куп родни и чуждестранни мениджъри се опитват да присъстват на дербито между Лудогорец и ЦСКА, пише "Мач Телеграф".
Причината за тяхното желание е ясна - искат да наблюдават на живо едни от най-добрите играчи в българското първенство. А те играят основно при „зелените“ и „червените“.
Проблемът идва оттам, че заради рестрикциите и забраната за публика по мачовете от Първа лига, местата в ложите са наистина ограничени.
Те се заемат основно от ръководствата на двата тима. Точно заради това много от агентите остават без покана. Все пак е възможно някои от тях да присъстват на „Хювефарма Арена“.








Свободно пуснати коне нанасят невероятни щети в ловешко село
Астрономи откриха черна дупка с маса 6 милиарда пъти по-голяма от Слънцето
Путин инспектира граждански самолети край Москва (СНИМКИ)
Смрад, миризми, зарази: Съсед отглежда множество гълъби, дори в училището мирише
Елитна армия, съставена от гей любовници - Тиванският свещен отряд в Древна Гърция
Варна и Бургас сред 10-те града в Европа, в които се пие евтин Аперол
Младите в Европа харесват демокрацията, но виждат по-малко перспективи
Йога пози при проблеми с кръста
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар02:07 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар